ANTIDOTUM

O NAS

O NAS

ANTIDOTUM® Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku od 2003 roku. Prowadzimy działalność w zakresie kompleksowej obsługi klienta pod względem zarządzania personelem oferując m.in. usługi doradztwa personalnego, pracy tymczasowej, leasingu pracowniczego, consultingu oraz outsourcingu BHP.

Bezustannie się rozwijamy. Nasi pracownicy, regularnie przechodzą szkolenia aby stworzyć prawdziwie prężny zespół, który funkcjonuje wyłącznie dla Państwa potrzeb. Wszelkie podane nam dane przechowywane są i przetwarzane z zachowaniem najwyższych środków bezpieczeństwa, zgodnie z wymaganiami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 133 poz. 883). Działamy zgodnie z procedurami Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001.

Podczas realizacji każdego powierzonego nam projektu dbamy o zaspokojenie indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Możemy to osiągnąć poprzez nastawienie na partnerskie działanie, współpracę oraz pełne zaangażowanie naszego zespołu w wykonywaną pracę. Do tej pory żadna z firm nie zrezygnowała z naszych usług.

ANTIDOTUM® jest jednym z założycieli Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia zrzeszającego firmy, świadczące usługi doradztwa personalnego w Polsce. Posiadamy wymagane uprawnienia do prowadzenia agencji zatrudnienia (certyfikat MPiPS nr 15326).

 

 

 

Czym się zajmujemy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów oferujemy szeroki wachlarz usług i rozwiązań dopasowany do potrzeb każdej firmy:

 • praca tymczasowa - polega na kierowaniu do pracy pracowników zatrudnionych przez agencję, wykonujących prace na rzecz i pod kierownictwem Klienta. Jest to elastyczne i nowoczesne rozwiązanie, umożliwiające pozyskanie dużej liczby pracowników o wymaganych kwalifikacjach w krótkim czasie.

   
 • rekrutacja stała / specjalistyczna - polega na rekrutacji i selekcji kandydatów, którzy po przejściu kilkustopniowej rekrutacji zostaną zatrudnieni bezpośrednio w firmie Klienta. Opiera się na pozyskiwaniu aplikacji z wykorzystaniem rozbudowanej bazy danych Antidotum wspomaganych ogłoszeniami internetowymi i prasowymi jak i bezpośrednim poszukiwaniu kandydatów na stanowiska średniego i wyższego szczebla zarządzania.

   
 • weryfikacja i ocena pracowników - daje możliwość określenia potencjału oraz kierunków rozwoju, rozpoznania kompetencji oraz poznania słabych i mocnych stron obecnych lub przyszłych pracowników. W zależności od potrzeb lub wymagań Klienta opiera się na testach lub obserwacji potencjalnego pracownika w trakcie wykonywania zadań zbliżonych do występujących w organizacji.

   
 • leasing pracowniczy - to umożliwienie odpowiedniej organizacji pracy i elastyczności zatrudnienia w organizacji Klienta poprzez uzupełnienie okresowo zwiększonego zapotrzebowania na personel osobami zatrudnionymi na podstawie umów cywilnoprawnych. Cały proces obsługi osób precyzyjnie dostosowujemy do wymogów Klienta.

   
 • outsourcing BHP - dotyczy wydzielenia na zewnątrz przedsiębiorstwa  działań związanych z szeroko pojętym bezpieczeństwem i higieną pracy (np. nadzór nad bezpieczeństwem, szkolenia wstępne i okresowe pracowników, określenie ryzyka zawodowego, reprezentowanie przed Państwową Inspekcją Pracy). Dzięki przeniesieniu odpowiedzialności za realizację usług BHP na firmę zewnętrzną daje możliwość skoncentrowania się na strategicznej działalności firmy oraz obniżenia kosztów funkcjonowania przedsiębiorstwa.


   

Zapraszamy do współpracy pracodawców 
oraz osoby poszukujące pracę.

 

- zespół ANTIDOTUM®

U nas poczujesz się komfortowo

Aby zapewnić Państwu komfortowe warunki podczas wizyty w każdym z naszych oddziałów zapewniamy Państwu dostęp do "kącików dziecięcych". Są w nich kolorowe krzesełka i stoliki, zabawki, kredki i kolorowanki oraz książeczki. Każdy maluch znajdzie coś dla siebie, a rodzice będą mogli się skupić na rozmowie z konsultantem. 

kącik1 kącik 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Premia dla zleceniobiorców

Pracując u nas na umowę zlecenie możesz otrzymać do 150zł premii!!

 
1. Jeżeli przyprowadzisz do nas swojego znajomego, który podejmie pracę i przepracuje minimum miesiąc otrzymasz premię 50zł.
 
2. W zależności od ilości przepracowanych godzin możesz otrzymać premię w wysokości nawet 100zł.
 
Premie otrzymujesz co miesiąc.
Konkurs dla pracowników

Wszyscy zatrudnieni u nas pracownicy raz na dwa tygodnie biorą udział w losowaniu nagród! Prezenty niespodzianki wysyłamy do zwycięzców pocztą. Regulamin konkursu dostępny w siedzibie ANTIDOTUM oraz do pobrania poniżej.

 

Regulamin konkursu

Wspieramy

Ośrodek Mediacyjny Fundacji Integracji Społecznej i Rehabilitacji   

Należymy do

Stowarzyszenia Pracodawców Lewiatan     

Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza    

Północnej Izby Gospodarczej 

Stargardzka Izba Gospodarcza Znalezione obrazy dla zapytania logo sig stargard

Współpracujemy

Portal ogłoszeniowy       magazynpracy

Firma doradczo-szkoleniowa    antidotumgroup

Ogólnopolska Sieć Szkół Policealnych żak

Ośrodek szkoleniowy logo kann